WOLF GANG POLSKA WOLF GANG POLSKA
Wolf Gang
Okazja


  Home Produkty Plecaki Wszystkie .czeski.Plecak
wyprawowy
WĘDROWIEC III


799 PLN
Plecak
wycieczkowy
WŁÓCZYKIJ II 24


299 PLN
Plecak
wycieczkowy
SMART


229 PLN
Plecak
wycieczkowy
WŁÓCZYKIJ II 19


249 PLN
Plecak wyprawowy
NOMAD II


499 PLN

Sprzęt turystyczny WOLF GANG

to przede wszystkim plecaki turystyczne, plecaki miejskie, plecaki wycieczkowe, plecaki górskie, transportowe wykonane ze sprawdzonych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów i tkanin DURA.ON, DURA.ON NYLON oraz CORDURA z zastosowaniem markowych komponentów i akcesoriów firm YKK, DURAFLEX, 3M. Wszystkie szwy wewnętrzne są specjalnie zabezpieczone przed rozpruciem, a miejsca szczególnie narażone na rozerwanie są dodatkowo ryglowane. Plecaki wyposażone są standartowo w nieprzemakalny pokrowiec, gwizdek alarmowy, pomarańczowe taśmy ułatwiające znalezienie wewnętrznych suwaków oraz mnóstwo innych pomocnych dodatków. Elementy odblaskowe z przodu i z tyłu plecaka są ważnym dodatkiem zapewniającym bezpieczeństwo użytkownika podczas marszu skrajem drogi. Liczne uchwyty i miejsca do przytraczania dodatkowego ekwipunku oraz specjalny uchwyt do przenoszenia znakomicie zwiększają funkcjonalność.

Plecaki wycieczkowe - małe

Plecaki wycieczkowe o pojemności do około 30 litrów nadają się do codziennego użytku jak również umożliwiają odbycie jednodniowych wycieczek. Nowoczesne systemy nośne umożliwiają wygodne noszenie plecaka, a plecy z dystansowym systemem wentylacyjnym lub kanałem wentylacyjnym minimalizują pocenie się. Wyposażone są w pas piersiowy i trok biodrowy, ergonomiczne szelki dopasowane do sylwetki użytkownika zapewniające bezpieczeństwo i wygodę podczas aktywnych form rekreacji.

Plecaki turystyczne - średnie

Plecaki turystyczne o pojemności od 30 do 50 litrów umożliwiają odbycie krótkich kilkudniowych wycieczek. Cechą szczególną tych plecaków jest posiadanie pasa biodrowego. Usztywnione specjalną pianką i gąbką plecy, często z wewnętrznym stelażem, umożliwiają przenoszenie znacznych ciężarów wypchanego plecaka. Wszystkie plecaki wyposażone są w pas piersiowy i biodrowy, a ergonomiczne szelki dopasowane do sylwetki gwarantują wygodę podczas wycieczek.

Plecaki wyprawowe - duże

Największe plecaki nazywamy wyprawowymi. Ich pojemność przekracza 50 litrów. Umożliwiają odbycie długich wypraw. Cechą wyróżniającą tych plecaków jest posiadanie stelaża oraz potężnego pasa biodrowego umożliwiającego przenoszenie ciężkich ładunków. Chodzi o plecaki dwukomorowe z dostępem do komory z dołu i z góry. Dopasowane do sylwetki ergonomiczne szelki wraz ze stelażem i pasem biodrowym tworzą tzw. system nośny, stały lub dający się wyregulować, który poza balansowaniem ciężarem plecaka umożliwia regulację długości szelek.