WOLF GANG POLSKA WOLF GANG POLSKA
Wolf Gang
OkazjaSWING LITEFLEX KIDS
79 PLN   119 PLN


  Home Produkty Parasole Wszystkie .czeski.LIGHT TREK AUTOMATIC

185 PLN
LIGHT TREK AUTOMATIC FLASHLITE

259 PLN
SWING LITEFLEX

159 PLN
BIRDIEPAL OUTDOOR

185 PLN
SWING LITEFLEX KIDS

79 PLN   119 PLN

EuroSCHIRM – profesjonalne parasolki trekkingowe

to nowość na polskim rynku outdoorowym - rewelacyjne parasolki trekkingowe produkowane od ponad 85 lat przez niemiecką firmę E. Gobel, EuroSchirm. Są one wynikiem połączenia wieloletniego doświadczenia, zaawansowanych technologii produkcji oraz lekkich i wytrzymałych materiałów takich jak aluminium, włókno szklane czy tkaniny poliamidowe. Oferujemy bogaty wybór modeli: parasolki mini, kompaktowe, parasole składane i klasyczne, super lekkie lub wytrzymałe parasole trekkingowe. Skutecznie chronią przed deszczem, śniegiem, wiatrem i słońcem podczas podróży i codziennego użytkowania. Z roku na rok rośnie też grono podróżników i fanów outdooru, których nieodzownym elementem wyposażenia jest niezawodna parasolka EuroSchirm.

DAINTY parasolki

to bardzo małe, ultralekkie składane parasole kieszonkowe. Doskonałe do noszenia w torbie lub plecaku, przytroczenia do paska spodni lub noszenia w kieszeni. W konstrukcji parasolki Dainty zastosowano wysokiej jakości elementy ze stopów aluminium, a poliestrowa tkanina czaszy zabezpieczona jest przed przemakaniem warstwą Teflonu. Uchwyt wykonany jest z odpornego na uderzenia tworzywa ABS. Parasolka Dainty zaprojektowana jest tak, aby przy małej masie własnej uzyskać jak najmniejsze wymiary. Jako jedyny z serii Dainty nie jest parasolem trekkingowym.

Seria parasolek LIGHT TREK

to profesjonalne kieszonkowe parasole trekkingowe, w których zastosowano najnowsze i najlepsze materiały w produkcji tego modelu parasolki. Poliestrowa tkanina czaszy, podwójne szwy, zabezpieczenie powłoki Teflonem celem impregnacji. Szkielet parasola wykonany ze stopów aluminium z elementami z włókien szklanych powodują, ze parasol ten jest lekki i odporny na rdzę oraz trudne warunki atmosferyczne. Parasolka ta posiada manualny lub automatyczny system otwierania. Wersja Flashlite posiada zabudowaną latarkę LED o długości świecenia do 40 g. Pokrowiec z siatki posiada dodatkowo karabinek umożliwiający przypięcie parasolki do plecaka lub paska.

Parasolki SWING LIGHT FLEX

należą do najlżejszych parasolek na świecie w swojej kategorii. Wykonane są z włókien szklanych zapewniających wytrzymałość w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Czasza parasolki zrobiona jest z poliestru, powleczonego warstwą teflonu, aby zapobiec przemoknięciu tkaniny. Parasolka posiada wygodny uchwyt wykonany z pianki EVA zapewniający komfort użytkowania nawet gdy jest mokry. Manualny mechanizm otwierania. Siatkowy pokrowiec z długim pasekiem transportowym ułatwia noszenie.

Parasolki SWING

to seria lekkich parasolek trekkingowych, wykonanych z wytrzymałych włókien szklanych. Konstrukcja parasola zaprojektowana w taki sposób, aby przy najbardziej niesprzyjających warunkach nie uległa ona zniszczeniu. Zastosowano podwójne szwy czaszy, zapewniające trwałość i wytrzymałość. Parasolki Swing posiadają manualne otwieranie czaszy. Długi pasek transportowy pokrowca umożliwia wygodne noszenie złożonej parasolki.