WOLF GANG POLSKA WOLF GANG POLSKA
Wolf Gang
Okazjaspodnie NOSAL GELANOTS
wybrane rozmiary!

399 PLN   499 PLNkurtka JAWOR
Air-Tex

149 PLN   349 PLNkurtka ORNAK II GELANOTS
349 PLN   649 PLN


  Home Produkty Odzież Zewnętrzna Kurtki i spodnie .czeski.kurtka GERLACH III GELANOTS

749 PLN
kurtka GERLACH GELANOTS

749 PLN
kurtka TIROL GELANOTS

699 PLN
kurtka damska JAWORZYNA

599 PLN
kurtka RYSY GELANOTS
kurtka męska


749 PLN
spodnie
HALICZ


449 PLN
spodnie BIESZCZADY

289 PLN
kurtka
BUCHARA


299 PLN
kurtka damska
SAMARKANDA


249 PLN
spodnie NOSAL GELANOTS
wybrane rozmiary!


399 PLN   499 PLN
RYSY AIR-TEX PLUS
kurtka


589 PLN
kurtka damska
BUKOWINA


529 PLN
kurtka
TURBACZ AIR-TEX PLUS


599 PLN
kurtka JAWOR
Air-Tex PLUS


399 PLN
kurtka KAPRUN GELANOTS

899 PLN
kurtka TIROL III GELANOTS

699 PLN

Odzież WOLF GANG

to nieprzewiewna, wodoodporna i oddychająca odzież turystyczna dla szerokiego grona użytkowników i fanów outdooru, turystyki, trekkingu. Oferta odzieży Wolf Gang obejmuje damskie i męskie kurtki sportowe i kurtki outdoorowe, termoaktywne spodnie turystyczne. Nieprzemakalna, wiatroszczelna i oddychająca odzież firmy Wolf Gang Polska to kurtki i spodnie wyposażone w membrany GELANOTS, AIR TEX, AIR TEX PLUS lub ATX MEMBRANE zapewniające skuteczną ochronę przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Kurtki ocieplające 7XHOLLOW FIBER oraz polary posiadają doskonałe właściwości termoizolacyjne przy niskiej masie własnej.

GELANOTS XP® - najwyższej klasy nieporowata i hydrofilna poliuretanowa membrana produkowana przez japońską firmą Toyota-Tsusho. Jest odporna na zużycie i starzenie się, a swoje właściwości zachowuje nawet po dłuższym okresie używania i prania. W produktach Wolf Gang stosowany jest 2-warstwowy laminat składający się z membrany GELANOTS XP® oraz bardzo wytrzymałej nylonowej tkaniny zewnętrznej produkowanej również przez koncern Toyota. Tkanina zewnętrzna posiada specjalne wykończenie SUPER DWR (Super Durable Water Repellency) zapewniające trwałe zewnętrzne zabezpieczenie przed nasiąkaniem nawet po wielu cyklach prania. Powyższa technologia stosowana jest przez nas w kurtkach przeznaczonych dla wymagających i aktywnych odbiorców, którzy potrzebują „zabezpieczenia” najwyższej klasy.

AirTex-Plus to porowata membrana poliuretanowa o strukturze mikroskopijnej gąbki, jednak skutecznie nieprzepuszczająca drobin wody, a umożliwiająca migrację cząsteczek pary wodnej na zewnątrz. Odzież wykonana z Air-Tex Plus jest całkowicie nieprzewiewna i oddychająca. Jej nieprzemakalność gwarantowana jest dzięki podklejeniu wszystkich szwów specjalną taśmą. Zapewnia wygodę i optymalny mikroklimat w trakcie codziennego użytkowania.