WOLF GANG POLSKA WOLF GANG POLSKA
Wolf Gang
Okazja


  Home Produkty Polary Kurtki .czeski.kurtka polarowa
TUNDRA II
Classic 200


329 PLN
kurtka polarowa
HALNY II
WindBloc


499 PLN
kurtka polarowa
LENA
Classic 100


249 PLN
kurtka polarowa
KAUKAZ II
Classic 200


329 PLN
kurtka polarowa
KAMCZATKA
Classic 200


269 PLN
kurtka polarowa
CZUKOTKA
Classic 200


299 PLN
kurtka polarowa
BAKU
Classic 100


269 PLN
kamizelka TANA
Eskimo Medium Pile


179 PLN
kurtka polarowa
NORYLSK III
WindPro + Shell Barrier


449 PLN
kurtka polarowa
SYBERIA


299 PLN

Fleece, polar, materiały Polartec

to lekka dzianina z włókien poliestrowych, popularnie zwana „polarem” wyprodukowana przez amerykańską firmę Polartec LLC. Pomimo niskiej wagi posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne umożliwiając równocześnie szybkie odparowywanie wody na zewnątrz. Nie wchłania wilgoci i obcych zapachów, jest nie alergiczna i przyjemna w dotyku. Dzięki specjalnemu wykończemu DWR (Durable Water Repellent), dzianina nie absorbuje wilgoci z zewnątrz.

POLARTEC CLASSIC 100 to lekka dzianina z włókien poliestrowych o gramaturze 100 gr/m2. Rozbudowany system kieszonek powietrznych zatrzymuje ciepło przy ciele, gwarantując komfort termiczny użytkownikowi. Specjalna struktura włókien umożliwia szybkie odprowadzenie wilgoci na zewnątrz. Posiada także doskonałe właściwości oddychające. Seria Classic 100 ma zastosowanie jako cienka odzież termiczna i jako bielizna.

POLARTEC CLASSIC 200 to lekka dzianina z włókien poliestrowych o gramaturze 200 gr/m2. Rozbudowany system kieszonek powietrznych zatrzymuje ciepło przy ciele, gwarantując komfort termiczny użytkownikowi. Specjalna struktura włókien umożliwia szybkie odprowadzenie wilgoci na zewnątrz. Posiada także doskonałe właściwości oddychające. Seria Classic 200 stosowana jest jako podstawowa warstwa odzieży termicznej na chłodne dni.

POLARTEC WINDpro posiada specjalną strukturę, dzięki której charakteryzuje się on wielokrotnie niższą przepuszczalnością wiatru w porównaniu z tradycyjnym polarem. Warstwa DWR chroni przed nasiąkaniem przy zachowaniu wysokiej oddychalności.

POLARTEC WINDbloc to dzianina składająca się z dwóch cienkich warstw oddzielonych wiatroszczelną i wodoodporną membraną. Materiał ten charakteryzuje się dobrymi właściwościami pod względem oddychalności. WindBloc posiada wszystkie zalety dzianiny Polartec Classic, czyli doskonałe właściwości termoizolacyjne i szybkie odprowadzanie wilgoci na zewnątrz, zapewniając przy tym całkowitą ochronę przed wiatrem.