WOLF GANG POLSKA WOLF GANG POLSKA
Wolf Gang
Okazjakurtka polarowa
NORYLSK I
Thermal Pro

169 PLN   299 PLN180-148-260 bokserki damskie
89 PLN   149 PLN137-110-950
kalesony damskie

159 PLN   269 PLN


  Home Produkty .czeski.

Oferowane wyroby są w całości przez nas projektowane i wykonane przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego i odpowiednio przeszkolony personel. Dzięki zastosowaniu inżynierii CAD możliwy jest szybki i precyzyjny proces projektowy i jednocześnie optymalne zarządzanie procesami produkcyjnymi.

W ofercie posiadamy dwie podstawowe kolekcje odzieży zewnętrznej:


oraz

gwarantujące użytkownikowi odpowiedni komfort termiczny i naturalny mikroklimat, chroniąc go przed wiatrem, deszczem i śniegiem ...czytaj więcej ...

 

Produkowane polary uszyte są z oryginalnych dzianin firmy Malden Mills:


 oraz

które mają za zadanie magazynować ciepło i równocześnie umożliwiać odprowadzanie pary wodnej z naszej skóry. Najlepiej rolę tę spełnia polar zbudowany z włókien poliestrowych, który jest trwały i bardzo lekki ...czytaj więcej ...

 

Oferujemy również szeroką gamę plecaków wycieczkowych, turystycznych i wyprawowych uszytych z wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów  ...czytaj więcej ...

oraz


Wolf Gang Polska - produkcja i dystrybucja odzieży i sprzętu turystycznego - kurtki outdoor, softshelle, polary, plecaki, bielizna termoaktywna, parasolki i akcesoria turystyczne

Wolf Gang Polska Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i dystrybucją ekwipunku i sprzętu turystycznego oferowanego pod własną marką WOLF GANG. Ofertę uzupełniają parasole i parasolki trekkingowe niemieckiej firmy EUROSCHIRM.

Kurtki, polary, softshelle, plecaki i sprzęt turystyczny Wolf Gang to sprawdzony ekwipunek każdego podróżnika. Odzież WOLF GANG to bielizna termoaktywna i odzież termiczna, odzież outdoor i odzież outdoorowa, softshellowe kurtki męskie i damskie, nieprzemakalne kurtki sportowe i outdoorowe, spodnie turystyczne, kurtki polartec i polary. Nieprzemakalna, nieprzewiewna i oddychająca odzież Wolf Gang wyposażona jest w membrany GELANOTS lub AIR TEX PLUS zapewniające skuteczną ochronę przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Kurtki ocieplające 7XHOLLOW FIBER oraz polary i kurtki polarowe wykonane z dzianin POLARTEC (Polartec Classic 100, 200, Polartec WindPro, Polartec Windbloc) posiadają doskonałe właściwości termoizolacyjne przy niskiej masie własnej.

Sprzęt turystyczny i akcesoria podróżne WOLF GANG to plecaki turystyczne, plecaki miejskie, plecaki wycieczkowe, plecaki górskie, transportowe oraz śpiwory i akcesoria podróżnicze. Plecaki miejskie, turystyczne i outdoorowe marki WOLF GANG wykonane są z wytrzymałych materiałów DURA.ON, DURA.ON NYLON oraz CORDURA z zastosowaniem markowych komponentów i akcesoriów firm YKK, DURAFLEX, 3M. Ofertę produktów WOLF GANG uzupełniają różnego rodzaju turystyczne akcesoria podróżne - portfele, saszetki, nerkówki, torby, torebki na ramię oraz kosmetyczki.

DEVOLD – naturalna technologia MERINO WOOL

Oferta produktów DEVOLD to bielizna termoaktywna i odzież termiczna, bielizna oddychająca, narciarska i bielizna górska dla turystów i wspinaczy wykonana z wełny merynosowej – koszulki termoaktywne, t-shirty, golfy narciarskie, kalesony, bokserki, skarpety oraz inne akcesoria odzieżowe wykonane z wełny MERINO WOOL. Włókno wełny merino wool zapewnia naturalną termoregulację poprzez wchłanianie i odprowadzanie wilgoci utrzymując organizm w stałej temperaturze nawet przy zmieniającej się aktywności – to zalety bielizny termoaktywnej.

EuroSCHIRM – profesjonalne parasolki trekkingowe

Parasole turystyczne, kieszonkowe parasolki, super lekkie parasolki, składane parasolki turystyczne, ekstremalnie wytrzymałe parasole trekkingowe wykonane z nowoczesnych stopów aluminium lub włókna szklanego, wyposażone w kompas lub latarkę produkowane są od 85 lat przez renomowaną niemiecką firmę EuroSCHIRM Eberhard Gobel.