WOLF GANG POLSKA WOLF GANG POLSKA
Wolf Gang
Okazjakurtka polarowa
KAUKAZ II
Thermal Pro

169 PLN   299 PLNCONQUEST PRO JACKET
kurtka męska

1699 PLN   1999 PLNSWING LITEFLEX KIDS
79 PLN   119 PLN


  Home Produkty .czeski.

Oferowane wyroby są w całości przez nas projektowane i wykonane przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego i odpowiednio przeszkolony personel. Dzięki zastosowaniu inżynierii CAD możliwy jest szybki i precyzyjny proces projektowy i jednocześnie optymalne zarządzanie procesami produkcyjnymi.

W ofercie posiadamy dwie podstawowe kolekcje odzieży zewnętrznej:


oraz

gwarantujące użytkownikowi odpowiedni komfort termiczny i naturalny mikroklimat, chroniąc go przed wiatrem, deszczem i śniegiem ...czytaj więcej ...

 

Produkowane polary uszyte są z oryginalnych dzianin firmy Malden Mills:


 oraz

które mają za zadanie magazynować ciepło i równocześnie umożliwiać odprowadzanie pary wodnej z naszej skóry. Najlepiej rolę tę spełnia polar zbudowany z włókien poliestrowych, który jest trwały i bardzo lekki ...czytaj więcej ...

 

Oferujemy również szeroką gamę plecaków wycieczkowych, turystycznych i wyprawowych uszytych z wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów  ...czytaj więcej ...

oraz


Wolf Gang Polska - produkcja i dystrybucja odzieży i sprzętu turystycznego - kurtki outdoor, softshelle, polary, plecaki, bielizna termoaktywna, parasolki i akcesoria turystyczne

Wolf Gang Polska Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i dystrybucją ekwipunku i sprzętu turystycznego oferowanego pod własną marką WOLF GANG. Ofertę uzupełniają parasole i parasolki trekkingowe niemieckiej firmy EUROSCHIRM.

Kurtki, polary, softshelle, plecaki i sprzęt turystyczny Wolf Gang to sprawdzony ekwipunek każdego podróżnika. Odzież WOLF GANG to bielizna termoaktywna i odzież termiczna, odzież outdoor i odzież outdoorowa, softshellowe kurtki męskie i damskie, nieprzemakalne kurtki sportowe i outdoorowe, spodnie turystyczne, kurtki polartec i polary. Nieprzemakalna, nieprzewiewna i oddychająca odzież Wolf Gang wyposażona jest w membrany GELANOTS lub AIR TEX PLUS zapewniające skuteczną ochronę przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Kurtki ocieplające 7XHOLLOW FIBER oraz polary i kurtki polarowe wykonane z dzianin POLARTEC (Polartec Classic 100, 200, Polartec WindPro, Polartec Windbloc) posiadają doskonałe właściwości termoizolacyjne przy niskiej masie własnej.

Sprzęt turystyczny i akcesoria podróżne WOLF GANG to plecaki turystyczne, plecaki miejskie, plecaki wycieczkowe, plecaki górskie, transportowe oraz śpiwory i akcesoria podróżnicze. Plecaki miejskie, turystyczne i outdoorowe marki WOLF GANG wykonane są z wytrzymałych materiałów DURA.ON, DURA.ON NYLON oraz CORDURA z zastosowaniem markowych komponentów i akcesoriów firm YKK, DURAFLEX, 3M. Ofertę produktów WOLF GANG uzupełniają różnego rodzaju turystyczne akcesoria podróżne - portfele, saszetki, nerkówki, torby, torebki na ramię oraz kosmetyczki.

DEVOLD – naturalna technologia MERINO WOOL

Oferta produktów DEVOLD to bielizna termoaktywna i odzież termiczna, bielizna oddychająca, narciarska i bielizna górska dla turystów i wspinaczy wykonana z wełny merynosowej – koszulki termoaktywne, t-shirty, golfy narciarskie, kalesony, bokserki, skarpety oraz inne akcesoria odzieżowe wykonane z wełny MERINO WOOL. Włókno wełny merino wool zapewnia naturalną termoregulację poprzez wchłanianie i odprowadzanie wilgoci utrzymując organizm w stałej temperaturze nawet przy zmieniającej się aktywności – to zalety bielizny termoaktywnej.

EuroSCHIRM – profesjonalne parasolki trekkingowe

Parasole turystyczne, kieszonkowe parasolki, super lekkie parasolki, składane parasolki turystyczne, ekstremalnie wytrzymałe parasole trekkingowe wykonane z nowoczesnych stopów aluminium lub włókna szklanego, wyposażone w kompas lub latarkę produkowane są od 85 lat przez renomowaną niemiecką firmę EuroSCHIRM Eberhard Gobel.