WOLF GANG POLSKA WOLF GANG POLSKA
Wolf Gang
Okazja


  Home O Firmie .czeski.

Wolf Gang Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem norweskiej firmy DEVOLD of NORWAY w Polsce.

Firma DEVOLD of NORWAY już od 1854 roku zajmuje się produkcją bielizny i odzieży z naturalnej wełny. Pierwszymi odbiorcami wyrobów firmy Devold byli ludzie żyjący i pracujący w ekstremalnie trudnych warunkach wybrzeża Norwegii – przede wszystkim rybacy i marynarze. W krótkim czasie, znakomite właściwości termoizolacyjne, funkcjonalność i niespotykana wytrzymałość odzieży Devold znalazły uznanie mieszkańców całej Norwegii, a w szczególności wśród podróżników i myśliwych. To właśnie DEVOLD ubierał uczestników pionierskich wypraw polarnych prowadzonych przez zdobywców biegunów Ellswortha, Amundsena i Nansena. Niektóre modele, które pomogły im przetrwać w ekstremalnych warunkach, produkowane są do dnia dzisiejszego. Wysokiej jakości naturalna wełna owcza była i nadal jest podstawowym surowcem wykorzystywanym do produkcji odzieży marki DEVOLD, pomimo że w ciągu przeszło 150 lat oczekiwania użytkowników znacznie wzrosły. Żeby sprostać rosnącym wymaganiom DEVOLD nieustannie pracuje nad doskonaleniem technologii produkcji. Obecnie w Skandynawii bielizna DEVOLD używana jest w życiu codziennym, a na świecie cieszy się rosnącą popularnością wśród entuzjastów wszystkich form aktywnego spędzania wolnego czasu. Użytkownicy wybierają DEVOLD, ponieważ doskonale łączy komfort z funkcjonalnością i sportowym wzornictwem.

DEVOLD of NORWAY jest również producentem specjalistycznej, trudno palnej odzieży technicznej przeznaczonej dla służb specjalnych, straży pożarnej, wojska, pracowników szybów wiertniczych, hutników i innych profesji wymagających ochrony przed ogniem, łukiem elektrycznym, wysokimi temperaturami i mrozem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bielizny Devold - proszę kliknąć TUTAJ

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą odzieży Devold - proszę kliknąć TUTAJ

 


Wolf Gang Polska - produkcja i dystrybucja odzieży i sprzętu turystycznego - kurtki outdoor, softshelle, polary, plecaki, bielizna termoaktywna, parasolki i akcesoria turystyczne

Wolf Gang Polska Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i dystrybucją ekwipunku i sprzętu turystycznego oferowanego pod własną marką WOLF GANG. Ofertę uzupełniają parasole i parasolki trekkingowe niemieckiej firmy EUROSCHIRM.

Kurtki, polary, softshelle, plecaki i sprzęt turystyczny Wolf Gang to sprawdzony ekwipunek każdego podróżnika. Odzież WOLF GANG to bielizna termoaktywna i odzież termiczna, odzież outdoor i odzież outdoorowa, softshellowe kurtki męskie i damskie, nieprzemakalne kurtki sportowe i outdoorowe, spodnie turystyczne, kurtki polartec i polary. Nieprzemakalna, nieprzewiewna i oddychająca odzież Wolf Gang wyposażona jest w membrany GELANOTS lub AIR TEX PLUS zapewniające skuteczną ochronę przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Kurtki ocieplające 7XHOLLOW FIBER oraz polary i kurtki polarowe wykonane z dzianin POLARTEC (Polartec Classic 100, 200, Polartec WindPro, Polartec Windbloc) posiadają doskonałe właściwości termoizolacyjne przy niskiej masie własnej.

Sprzęt turystyczny i akcesoria podróżne WOLF GANG to plecaki turystyczne, plecaki miejskie, plecaki wycieczkowe, plecaki górskie, transportowe oraz śpiwory i akcesoria podróżnicze. Plecaki miejskie, turystyczne i outdoorowe marki WOLF GANG wykonane są z wytrzymałych materiałów DURA.ON, DURA.ON NYLON oraz CORDURA z zastosowaniem markowych komponentów i akcesoriów firm YKK, DURAFLEX, 3M. Ofertę produktów WOLF GANG uzupełniają różnego rodzaju turystyczne akcesoria podróżne - portfele, saszetki, nerkówki, torby, torebki na ramię oraz kosmetyczki.

DEVOLD – naturalna technologia MERINO WOOL

Oferta produktów DEVOLD to bielizna termoaktywna i odzież termiczna, bielizna oddychająca, narciarska i bielizna górska dla turystów i wspinaczy wykonana z wełny merynosowej – koszulki termoaktywne, t-shirty, golfy narciarskie, kalesony, bokserki, skarpety oraz inne akcesoria odzieżowe wykonane z wełny MERINO WOOL. Włókno wełny merino wool zapewnia naturalną termoregulację poprzez wchłanianie i odprowadzanie wilgoci utrzymując organizm w stałej temperaturze nawet przy zmieniającej się aktywności – to zalety bielizny termoaktywnej.

EuroSCHIRM – profesjonalne parasolki trekkingowe

Parasole turystyczne, kieszonkowe parasolki, super lekkie parasolki, składane parasolki turystyczne, ekstremalnie wytrzymałe parasole trekkingowe wykonane z nowoczesnych stopów aluminium lub włókna szklanego, wyposażone w kompas lub latarkę produkowane są od 85 lat przez renomowaną niemiecką firmę EuroSCHIRM Eberhard Gobel.